Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
229 postów 1776 komentarzy

Blog rysunkowy oszołoma

koolart - Teksty i rysunki z przewagą rysunków z tekstem. Do wolnego propagowania w internecie.

W poszukiwaniu równowagi.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Kto by myślał, że Moskale przyjaciółmi są Lechitów"... "Bo gdy rusofobom powiesz, że w Rosji nie każdy ma rogi, to gotowi obrazić się śmiertelnie i wykluczyć Cię ze zgromadzenia patriotów przez aklamację."

 Powyższy cytat pochodzi z komentarza pod wpisem: "Czy tak naprawdę pragniemy wolności? " //junta.pl/czy-tak-naprawde-pragniemy-wolnosci/

"Kiedy ujrzycie noc oświetloną przez nieznane światło, wiedzcie, że to jest wielki znak, który wam Bóg daje, że ukarze świat za jego zbrodnie przez wojnę, głód i prześladowania Kościoła i Ojca Świętego. Żeby temu zapobiec, przyjdę, by żądać poświęcenia Rosji memu Niepokalanemu Sercu i ofiarowania Komunii św. w pierwsze soboty na zadośćuczynienie. Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju." ( II tajemnica fatimska- za Wikipedią).

"25 marca 1984 r. Jan Paweł II, w kolegialnej łączności ze wszystkimi biskupami świata, poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Każdy biskup miał zjednoczyć się w tym akcie z Ojcem Świętym. Biskupowi Pawłowi Hnilicy udało się w tym dniu znaleźć w Moskwie i w sercu kraju połączyć się duchowo z Papieżem w akcie zawierzenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi." (...)  //pustkow.freehost.pl/fatima/nd1303f.php

Myślę, że ten krótki zbiór cytatów jest dobrym wstępem do wysłuchania arcyciekawych wykładów pana  Lecha Jęczmyka:

"Kto by myślał, że Moskale przyjaciółmi są Lechitów?",

"USA dziś - Szeryf Świata czy Imperium Zła?"  i

"Trzecia fala globalizacji"

dostępnych na Youtube. Powinny dać szczególnie do myślenia tym, którzy całe zło świata widzą w Putinie i samej Rosji, a ratunek i zbawienie w USA, nie dostrzegając morderczej paskudy NWO za plecami jankesów. Tym, którzy większość życia spędzili w PRLu pod bacznym okiem znienawidzonego wówczas - i słusznie - Wielkiego Brata - ZSRR trudno zdobyć się i na nowo spojrzeć na Rosję współczesną. A świat się zmienia nieustannie. Warto zrestartować umysł, włączyć F5  ( odśwież) i przemyśleć jeszcze raz swoje sympatie i antypatie.

Serdecznie polecam wysłuchać z uwagą.

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej