Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
229 postów 1776 komentarzy

Blog rysunkowy oszołoma

koolart - Teksty i rysunki z przewagą rysunków z tekstem. Do wolnego propagowania w internecie.

WYLECZYĆ RAKA w kilka tygodni...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

albo w kilkanaście. Czym jest rak? Co zabija, rak czy chemioterapia? Czy wycofywanie rutinoskorbinu z polskich aptek ma coś wspólnego z planami zakazania sprzedaży witaminy C? Czy polio zniknęło dzięki szczepionkom?

Po co są szczepionki? Komu służy medycyna i dlaczego nie pacjentom? Czemu medycyna kosztuje tak duże a jest nieskuteczna? Dlaczego cholesterol jest niezbędny? Czy sól należy do białych śmierci? Czemu należy odwrócić o 180 stopni wszystko to co głosi propaganda na temat dbania o zdrowie? Jak zachowują się ludzie poddawani przez kilkadziesiąt lat indoktrynacji medialnej wmawiającej, że zdrowe jest niezdrowe lub odwrotnie? Na co chętnie buli Bill Gates? Dlaczego działanie synergiczne szczepień, chemtrials, GMO i chemii musi przynieść spodziewany skutek?

Tych trudnych pytań jest bardzo dużo i jeszcze więcej ale są także odpowiedzi.

Wracam kolejny do tematu "zdrowie". O tym nigdy za wiele, zwłaszcza kiedy się widzi co dzieje się w polskiej służbie zdrowia, w szpitalach, wśród znajomych bliższych i dalszych, w rodzinie. To zaczyna być jak lawina...

Ciągle uczymy się czegoś nowego, trafiamy na coś co wnosi do naszej wiedzy jakąś nową perspektywę pozwalając zbliżyć się do prawdy. Tak jest i tym razem. Niby wszystko to już wiem, niby już takie rzeczy słyszałem ale ... kompetentnie, kawa na ławę, kołek w serce wampira - tak wypowiada się na tematy, które tkwią w pytaniach postawionych wyżej pewien amerykański pan doktor. Zachęcam do zobaczenia kilku krótkich filmów z wywiadem z Dr Leonardem Coldwellem. Do przemyślenia i skonfrontowania z tym na przykład co można znaleźć na stronie:

portal.bioslone.pl/

Kilka filmów na zachętę wrzucę tutaj:

Jest ich na youtube sporo więcej, polecam. Sam ściągam żeby podzielić się z innymi.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Dla ciekawosci
  Ostatnio czytałem że najwięcej witaminy C znajduje się w owocach dzikiej róży (1700,00mg), w czarnej porzeczce już tylko (180.00mg) a w cytrynie
  tylko 50 mg. Tak wiec róbmy konfiturki z dzikiej róży a będziemy zdrowi :-).

  (Mieszkając kiedyś w kraju zawsze na zimę robiliśmy ~40 małych słoiczków tego owocu, nie mówiąc o czarnym bzie i innych specjałach, ...pychota)
 • Gerson Clinic, Mexico
  http://www.terapiagersona.com.pl/images/max1.jpg
  Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Dr Gerson określił raka jak chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych jego organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona - wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby. Terapia znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem. Mimo iż współczesna medycyna nazywa takie dolegliwości ''nieuniknionymi'' i ''nieuleczalnymi'' chorobami cywilizacyjnymi, oferując jedynie symptomatyczne leczenie, to Terapia Gersona zaprzecza wszystkim tym tezom - jest skutecznym narzędziem w leczeniu raka, nawet w zaawansowanym stadium, oraz w walce z ponad 50 innymi chorobami - zwalcza przyczyny tych schorzeń i odbudowuje cały organizm, pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia i w unikaniu chorób w przyszłości. Terapia Gersona, mimo iż opracowana w Niemczech i USA, może być z powodzeniem stosowana w polskich warunkach.
  http://www.terapiagersona.com.pl/
 • The Gerson Institute
  http://www.terapiagersona.com.pl/images/juice1.jpg
  Terapia Gersona to alternatywna metoda leczenia wielu "nieuleczalnych" chorób, która najbardziej spektakularne sukcesy odnosi w leczeniu raka. Tam gdzie klasyczna medycyna oferuje jedynie objawowe leczenie, Terapia Gersona radzi sobie doskonale przynosząc pełne uzdrowienie.Holistyczne podejście Terapii Gersona nie ogranicza się, tak jak większość klasycznych czy naturalnych metod do leczenia indywidualnych symptomów choroby, ale traktuję organizm jako jeden całościowy mechanizm w którym każdy z elementów pełni istotną rolę i jest powiązany z wszystkimi innymi. Terapia nakierowana jest na usuwanie przyczyn chorób a nie jedynie tłumienie ich skutków. Działa poprzez rekonstrukcję naturalnych, potężnych systemów obronnych organizmu, które aktywują jego zdolność do samoleczenia, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych. Opiera się na świeżym, ekologicznym pożywieniu, sokach owocowo-warzywnych, starannie dobranej suplementacji, lewatywach z kawy i całościowej detoksyfikacji ciała; wszystko to w celu przywrócenia naturalnej zdolności ciała do samoleczania. Niezmierna obfitość składników odżywczych dostarczana codziennie w postaci świeżo wyciśniętego soku z owoców i warzyw ekologicznych, zapewnia organizmowi ogromną dawkę enzymów, witamin, minerałów i składników odżywczych. Substancje te rozbijają chore tkanki, podczas gdy lewatywy pomagają w usuwaniu z wątroby toksyn zgromadzonych w organizmie na przestrzeni całego życia.
  http://www.terapiagersona.com.pl/
 • Szanowni Panowie@Czartoryski @LordConqueror
  Na zdrowie!
 • @Stara Baba 02:49:13
  Z tą dziką różą to prawda. Tyle, że w konfiturkach, siłą rzeczy w obecności dużej ilości cukru witamina C przepadnie. Nie jest to najlepszy sposób (chociaż smaczny) na dobre źródło witaminy C. Może lepsze byłoby suszenie lub mrożenie?
 • @Witkacy 10:31:18
  Dokładnie tak. Dzięki za przypomnienie Gersona. Do tego co proponował Gerson warto dokooptować "tłustą" dietę Dr Jana Kwaśniewskiego. Tłuszcze,( szczególnie nasycone) mają neutralne ph. Dają dużo energii nie zanieczyszczając przy tym organizmu.
  Jeśli chodzi o Gersona i jego terapię, to trzeba wziąć pod uwagę, że dzisiaj - nie jak w jego czasach - ziemia, woda, atmosfera są o wiele bardziej zanieczyszczone i wciąż zanieczyszczane w związku z czym trzeba uważać na źródło świeżych warzyw i owoców. I ostatnia uwaga co do soków: zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że nie wyciśnięte soki ale całe warzywa i owoce powinno się spożywać ( co najwyżej rozdrobnione )
  żeby nie pozbawiać się błonnika i innych substancji odrzucanych po wyciśnięciu soku.
 • @Czartoryski 16.03.2014 11:23:55 - 11:38:57
  Bardzo celne uwagi, zgadzam się z Panem.
 • @Czartoryski 11:38:57
  "jak slusznie mowi dr Coldwell, najwazniejszy jest stan umyslu. - pamietajmy o tym. - stres jest najwiekszym zabojca. "

  Otóż to.
  Dlatego najmniej przypadków raka występuje wśród kretynów.
  pozdrawiam
 • @ratus 13:48:10
  Pozytywne nastawienie do życia nie jest właściwe tylko kretynom
  :)
  Pozdrawiam
 • @Czartoryski 11:23:55
  Zawsze tam coś zostanie :-).
  Jeżeli jednak tak jest było by rzeczą wspaniałą znaleźć przepis na danie lub
  konfitury które witaminy C nie zabijają! Czy ktoś zna takowe?
 • @AnnaP 21:21:04
  Wino brzmi o wiele lepiej niż kiszona dzika róża
  :)
 • ------- znam się na ziołach
  ---ZACZNIJCIE od BADANIA ! żywej kropli krwi !! ok 150zł / gabinet musi być profesjonalny - kilkanaście wyników-opis /

  ---na wiosnę --trzeba zbierać ! pokrzywę / kwiaty mleczu / krwawnik / kwiaty głogu / kwiaty tarki

  ZIOŁA SUSZY się -w CIEMNYM !!!!!!!! przewiewnym miejscu na sicie -przechowuje się w ciemnych PAPIEROWYCH !!! torbach

  --zacznijcie od książki Andrzeja Janusa -NIE DAJ SIĘ ZJEZĆ GRZYBOM CANDIDA

  ---http://tchie.uni.opole.pl/freeCDEM/CDEM08/DasiewiczDobrosz_CDEM13%281-2%29.pdf

  ---pijcie KRZEM !! woda krzemowa / kamienie krzemowe w dzbanku na stałe zalewajcie codziennie wodą przegotowaną / NIE MINERALNĄ / pijcie -SKRZYP !!! zbierajcie sami

  ---poczytajcie o właściwościach leczniczych WODY UTLENIONEJ -

  to tyle na razie
 • @ninanonimowa 20:58:56
  --------WIOSNA

  http://ia601207.us.archive.org/8/items/ZiolowyPodcastFiony006/Ziolowy%20podcast%20Fiony%20006.mp3
 • @Stara Baba 02:49:13
  "Ostatnio czytałem że najwięcej witaminy C znajduje się w owocach dzikiej róży (1700,00mg)"

  nie wiem czy najwiecej, ale napewno jest w nej bardzo duzo witaminy C.
  Najlepiej samemu zrywac.
 • @koolart 11:03:58
  " I ostatnia uwaga co do soków: zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że nie wyciśnięte soki ale całe warzywa i owoce powinno się spożywać ( co najwyżej rozdrobnione )
  żeby nie pozbawiać się błonnika i innych substancji odrzucanych po wyciśnięciu soku"

  Rownie wazne jest zeby jesc jak najwieksze ilosci bez obrobki cieplnej ktora niszczy enzymy, przez co pokarm taki traci wiekszosc skladnikow odzywczych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej