Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
229 postów 1776 komentarzy

Blog rysunkowy oszołoma

koolart - Teksty i rysunki z przewagą rysunków z tekstem. Do wolnego propagowania w internecie.

O MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

szybki komentarz rysunkowy... (rysunek w nagłówku jest z zeszłego roku.. przepraszam, z przed dwóch)

"Scenariusze"

"Racz nam zwrócić Panie"

 

A tymczasem, nieopodal korzystając z zamieszania właśnie znowu planują jak nam dowalić w podatkach i nawet potężny tajfun przeszedł przez Filipiny jak na zawołanie, żeby wzmocnić argumenty.

 

Specjalnie za duży :)

 

"BOGOWIE"

 

 

KOMENTARZE

 • @
  No ! Wreszcie jesteś !
 • @cyborg 21:16:44
  Drogi Cyborgu, czy wyczułem rodzaj błysku sympatii i tęsknoty za "Koolartem" - co chyba nie jest dostępne cyborgom i innym robotom, czy może nareszcie wyświetlił Ci się ten za duży rysunek?
  :)
  Pozdrawiam
 • @koolart 21:21:12
  5*..jak zwykle ..a część druga rysunku kiedy będzie ?? pozdrawiam niepoprawnie
 • @night rat 21:47:21
  he he ..wygladasz na wiarygodnego proroka :))..zobaczymy co @Autor wyciągnie z kapelusza...pozdrawiam niepoprawnie
 • @koolart 21:21:12
  Rysunek wyświetlił się bez problemów !
  Tak więc była to tęsknica. Już sam zaczęłem kombinować z "dymkami"
  bo tu wszyscy strasznie serio, do przesady.
 • Słuszna obserwacja
  "A tymczasem, nieopodal korzystając z zamieszania właśnie znowu planują jak nam dowalić w podatkach i nawet potężny tajfun przeszedł przez Filipiny jak na zawołanie, żeby wzmocnić argumenty."
 • @trybeus 21:27:16
  Oj trybeus czas zatrybić - prawym na widoczną część obrazka i wybierasz "Pokaż obrazek".
 • @korwinista 22:48:28
  łoł...paczpan jak mię zamotało...dzięki :)) pozdrawiam niepoprawnie
 • Dokąd domaszerował Marsz Niepodległości? Kto na nim zyskał najwięcej?
  Polecam pogłębioną analizę tego, co się dzieje wokół Marszu:


  "Naród polski na rozdrożu myśli narodowej i czynu, czyli krajobraz po Marszu Niepodległości"

  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/11/11/narod-polski-na-rozdrozu-mysli-narodowej-i-czynu-czyli-krajobraz-po-marszu-niepodleglosci/

  | "Celem demonstracji jest przebicie się do opinii
  | publicznej ze swoim przekazem politycznym i
  | ekonomicznym, ze swoimi postulatami i ideami.
  | Demonstracja, która nie zdołała zrealizować tych
  | celów w epoce, w której świadomość społeczeństwa
  | jest kształtowana przez przekaz telewizyjny,
  | musi zostać uznana za klęskę organizatorów.
  | Można się szczycić liczbą uczestników,
  | osiągnięciami organizacyjnymi, ale to nie zmieni
  | stanu rzeczy, że taka demonstracja okazała się
  | działaniem nieskutecznym."
 • Dziękuję za to inne spojrzenie.
  Tak długo jak ty tu się produkujesz, neon24 jest solidnie dowartościowywany.

  Szkoda mi tylko tęczowych kolorów. Złodzieje przygarnęli sobie ulubioną gamę kolorów. Dla mnie tęcza nigdy nie będzie symbolem AIDS, czy zarazy.

  Ale tak to jest, Hitler przejął sobie jeden z najstarszych słowiańskich symboli swastykę, natomiast zboczeńcy ukradli niebu tęczę.
  Dobrze, że tęcza wróciła do nieba.
 • @Autor
  Jak miło się uśmiechnąć. Polacy żartowali nawet za okupacji niemieckiej. Za Tuska jakoś osłabli. Dzięki:):)
 • oltunerika polpłacala w środowiskach "narodowcow" ale marginalizowala ich wplywy na narod
  Organizatorzy powinni wystąpić o delegalizacje Antify jako organizacji prowokatorów lewacko sjonistycznego faszyzmu oraz przeprosić ambasadę Rosji za prowokacje ochraniane przez policję na uslugach aqntypolskich , sjonistycznie kabotyńskich władz Pasożytniczego Obywatelstwa.
  Sami poawinni też się stuknąć w zbyt kołtunskie głowy i zaprzestać zapodawania na takich marszach koltuńskich hasel w rodzaju "raz sierpem raz mlotem w czerwoną holotę" lub sakralizujacych pojęcie nacjonalizmu , które odstraszaja większość elektoratow zgodnie z interesami propagandy sjonistycznych i liberałpasożytniczych kabotynów
 • Wszyscy.
  Policja "lała" prowokatorów policyjnych

  Głównie policjanci lali policjantów co wyraźnie było widać w czasie przygotowanych wcześniej przekazów mainstreamowych. Jak sobie przypomnicie fragmentaryczne przekazy z ćwiczeń Policji przed szczytem `1`1klimatycznym to wyraźnie widać, że ćwiczono tam ataki zastosowane później w czasie Marszu Niepodległości. Te łamane a nie połamane młode drzewa, atak na drzwi których kilku byczków nie potrafi wywalić i odbiega karnie na wydany rozkaz (zwykły pijany wandal wywaliłby to jednym kopem). Lanie pozoranta i tylko zaplątał się tam się tam jeden mundurowy, który natychmiast usunął się z pola widzenia kamery. Spalona tęcza, o której strażak mówi, że była postawiona tak by nie stwarzać zagrożenia pożarowego dla pobliskich budynków (??? wcześniej przygotowane by pożar był bezpieczny). Śmieszne relacje zamaskowanych świadków, którzy bezpośrednio po wydarzeniu wiedzieli co stało się za dwoma przecznicami (pewnie wzrok ma przenikliwy przez mury lub omawiał to na wcześniejszej odprawie), spalone dwa stare!!! samochody specjalnie wystawione w tym celu, spalona budka polskiego policjanta przed ambasadą, której Policja bała się chronić w obawie przed zamieszkami ale skuot ochraniali... itd... Akcja dobrze przygotowana ale propagandowo źle pokazana.
 • @Kula Lis 62 11:46:01
  proszę zwrócić uwagę, że w ostatnim zdaniu wywiadu w RMF FM minister Sienkiewicz przyznał, "że nie wszystkie incydenty wyszły tak jak należy". Czy ktoś to rozumie inaczej, bo ja sądzę, że przez przypadek ten pan się przyznał do organizowania prowokacji.
 • @night rat 04:41:46
  Lewackie, pedalskie tresowane bojówki przez policję uskutecznione zgodnie z scenariuszem wcześniej rozstawione kamery i z wozu transmisyjnego rozkazy do wejścia odpowiednich grup w określonych miejscach.
 • Wszyscy.
  Marsz Niepodległości 2013-bijące serce demonokracji-ŻOMO Wartościowe materiały wideo prosimy udostępniać w komentarzach. Zachęcamy także do ich kopiowania i rozpowszechniania. Prowokacja reżimowych kundli tfuska http://wolna-polska.pl/wiadomosci/marsz-niepodleglosci-demonokracja-w-dzialaniu-2013-11
 • Do wszystkich Drogich Gości!
  Przeprosiny, że tylu Szacownych Gości a Gospodarza brak !
  To z braku internetu pod ręką. :)
  Cieszę się, że tak licznie wpadliście i świetnie poradziliście sobie beze mnie.
  W podzięce dorzucę jeszcze jeden aktualny bardzo rysunek.
  Pozdrawiam Wszystkich, a zwłaszcza Tych co parę słów choć wystukali.
 • Wszyscy.
  Obraz nieudolnej POlicji na wesoło! https://www.savetubevideo.com/?v=t0JlUDJdfNU więc jak oni mogą sobie poradzić z innymi sprawami?
 • @Kula Lis 62 10:58:55
  Cuda policyjnych statystyk

  Kiedy 22 lata temu nadinspektor Andrzej Rokita, dziś zastępca komendanta głównego, zaczynał pracę w policji, usłyszał od przełożonego: „My nie fałszujemy statystyki, my ją tylko modelujemy”. – System dawał możliwości modelowania – mówi Rokita. – Jak policjanci znajdowali u kogoś 200 płyt z pirackim oprogramowaniem, mieli dwa wyjścia: mogli postawić jeden zarzut albo 200 zarzutów. Drugie wyjście to właśnie modelowanie.

  Przykłady tego, jak policja modeluje i lewaruje w nowym numerze - dostępnym także w wersji cyfrowej: http://www.polityka.pl/spistresci
 • Wszyscy.
  Żydokracja-Tuskokracja http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/r60.jpg http://www.savetubevideo.com/?v=4svNM8RYp7k http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/r70.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/r80.jpg
 • Wszyscy.
  Budka pod ambasadą została wystawiona podręcznikowo. Pusta i nie pilnowana. POlicji też nie było…. Tęcza hahaha, tęcza straszyła kilka miesięcy, ale na Marsz przygotowali ją perfekcyjnie. Starali się zrobić wszystko tak, by wyszło,że wina jest nasza. I nie wyszło kolejny raz. Oni nie mają zbyt wielkiego pola manewru – pała i PrOwokacja. Do zobaczenia w przyszłym roku. Oni przegrywają, my wygrywamy i kanaliom się nie damy. Kiedy przeproszą Polaków za wszystkie zbrodnie, za zsyłki, za Katyń, za Smoleńsk/na “kursie i ścieżce” i bach!, ale dołu nie ma?/! Kiedy dowiemy się co mają w “papierach” na miłujących Moskwę i Berlin? A może jeszcze na innych “przyjaciół”? Przecież te wszystkie działania są wyraźnie antypolskie?
 • Wszyscy.
  Policja wiedziała, że lewacy szykują się do zamieszek. Mimo to wycofała się…Dwadzieścia minut przed wybuchem zamieszek pod warszawskim squatem policja poinformowała straż Marszy Niepodległości, że może tam dojść do starć. Mimo to funkcjonariusze zamiast zabezpieczyć teren, zostali stamtąd wycofani.

  Jak wynika z ustaleń tygodnika „Do Rzeczy”, policjantów wycofywano z terenów zagrożonych zamieszkami, choć policyjny sztab operacyjny był świadomy, że może tam dojść do eskalacji konfliktu i starć. Okazuje się, że mniej więcej dwadzieścia minut przed zamieszkami, do których doszło przed squatami przy ul. ks. Skorupki i ul. Wilczej w Warszawie, sztab operacyjny policji dysponował już informacjami, że w tym miejscu może dojść do zamieszek, bo „szykuje się do nich grupa lewaków”. Pomimo tej wiedzy, zdecydowano jednak o wycofaniu funkcjonariuszy, a informację o możliwym zagrożeniu przekazano jedynie organizatorom Marszu Niepodległości.

  - Chwilę przed rozpoczęciem przemarszu oficer łącznikowy przekazał nam informację, że na dachach domów przy ul Skorupki biegają jacyś ludzie, że są to najprawdopodobniej anarchiści. Ale dodał, że policja tam działać nie będzie, więc, że mamy sobie sami zabezpieczyć ten teren – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” Przemysław Czyżewski, szef wyszkolenia Straży Marszu Niepodległości.

  Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z policją straż Marszu Niepodległości miała jedynie zabezpieczać kolumnę marszową, a nie okoliczne tereny. Informacje przekazane przez tygodnik „Do Rzeczy” potwierdzają doniesienia portalu niezalezna.pl dotyczące okoliczności starć przy warszawskim squacie.

  - Squat przy ulicy Skorupki położony był poza trasą marszu. Policja była zobowiązana do tego, aby podejmować tam interwencje, ale co więcej w sposób szczególny objąć ten punkt nadzorem – tłumaczył w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł Tomasz Kaczmarek.

  Polityk Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z portalem niezalezna.pl zwrócił uwagę, że nawet w mediach pojawiły się informacje o tym, że w budynku squatu jeszcze przed rozpoczęciem marszu dwukrotnie pojawiła się policja i ostrzegała, że ten budynek może być obiektem agresji. Mimo wszystko budynek nie został zabezpieczony, ani poddany kontroli.

  - Z materiałów prasowych jakie zostały zarejestrowane widać, że lewactwo które tam przebywało uzbroiło się na taką okoliczność. Między innymi z dachu tego właśnie budynku rzucano koktajlami Mołotowa, czyli podpalonymi butelkami z benzyną. Stanowi to zagrożenie życia i zdrowia innych ludzi – mówił w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł PiS.
  11 listopada 2013 Dzień niepodległości - koktajl Mołotowa - Warszawa ul.Skorupkihttp://www.savetubevideo.com/?v=nkSRYEenXgk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej